زبان خود را انتخاب کنید

مبدلهای سری E

سری خانواده E از اینترفیس‌های صنعتی ساخت آی‌پی‌الکترونیکس، مبدل‌های انتقال اطلاعات از طریق شبکه و به واسطه اترنت می‌باشند.

در این سری، انواع مبدل‌ها برای انتقال اطلاعات RS-232 ، RS-485 ، RS-422 و .... از واسطه اترنت در سایزهای 1 و 2 و 4 پورته و برای RS-232 تا 8 و 16 پورته وجود دارد.

در سمت سریال بادریت از 300bps تا 921600bps برای مدل‌های Ex1 و Ex2 و تا بادریت 115200 برای مدل‌های Ex4 و Ex8 و Ex16 پشتیبانی می‌گردد. همچنین از قابلیت منحصر به فرد این مبدل‌ها، امکان Redirect کردن پورت‌های سریال در یکدیگر می‌باشد، بدین معنی که هر پورت را می‌توان همزمان به خودش و یا به هرکدام از پورت‌های دیگر دستگاه Redirect نمود.

در سمت شبکه، پروتکل‌های TCP و UDP در دو مود Client و Server به صورت ساده پشتیبانی شده و هیچ سرباره دیگری بر بایت‌های دریافتی سریال قرار نمی‌گیرد، در واقع ارسال اطلاعات به صورت شفاف بوده و کلیه‌ی بایت‌های دریافتی پورت سریال، عیناً از طریق شبکه منتقل می‌گردند.

برای استفاده از این مبدل‌ها، نیازی به دانش در رابطه با پیچیدگی‌های پروتکل TCP/IP نخواهید داشت و تنظیمات آن از طریق Web Page و با پروتکل http به راحتی انجام می‌پذیرد.

این مبدل‌ها با منبع تغذیه رنج وسیع از +8V تا +48V کار می‌کنند و برای کلیه‌ی مدل‌ها، آداپتور 12V به همراه آن وجود دارد.

مدل‌های تک پورته (Ex1)، علاوه بر این، قابلیت راه‌اندازی در حالت PoE را نیز دارا می‌باشند.

3kV ایزولاسیون اپتیکال و الکتریکال برای پورت‌ها، همچنین محافظت در برابر صاعقه و شوک‌های الکتریکی و الکترومغناطیسی و همچنین حذف نویزهای الکترومغناطیسی، در طراحی این مبدل‌ها پیش بینی شده است. که این مشخصات، سری E را به انتخابی مطمئن برای مصرف در اتوماسیون صنعتی، سیستم‌های مخابراتی، سیستم‌های SCADA، سیستم‌های DCS و مانند آنها تبدیل کرده است.