زبان خود را انتخاب کنید

مبدلهای سری U

سری خانواده U از اینترفیس‌های صنعتی ساخت آی‌پی‌الکترونیکس، مبدل‌های انتقال اطلاعات از طریق پورت USB می‌باشند.

در این سری، انواع مبدل‌ها برای انتقال اطلاعات RS-232 ، RS-485 ، RS-422 و .... از واسطه USB در سایزهای 1 و 2 و 4 پورته وجود دارد. در سمت سریال بادریت از 300bps تا 921600bps پشتیبانی می‌گردد.

این سری محصولات، کاملاً Plug & Play بوده و به همراه کلیه محصولات سری U، درایورهای نرم‌افزاری برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، لینوکس، مک و اندروید، بر روی CD عرضه شده است که پس از نصب بر روی کامپیوتر، به ازای هر پورت، یک COM Port به سیستم اضافه می‌نمایند.

این مبدل‌ها با منبع تغذیه رنج وسیع از +8V تا +48V کار می‌کنند و برای مدل‌های Ux2 و Ux4، آداپتور 12V به همراه آن وجود دارد. مدل‌های تک پورته Ux1، تغذیه خود را از پورت USB دریافت می کنند و نیازی به منبع تغذیه جداگانه ندارند.

3kV ایزولاسیون اپتیکال و الکتریکال برای پورت‌ها، همچنین محافظت در برابر صاعقه و شوک‌های الکتریکی و الکترومغناطیسی و همچنین حذف نویزهای الکترومغناطیسی، در طراحی این مبدل‌ها پیش بینی شده است. که این مشخصات، سری U را به انتخابی مطمئن برای مصرف در اتوماسیون صنعتی، سیستم‌های مخابراتی، سیستم‌های SCADA، سیستم‌های DCS و مانند آنها تبدیل کرده است.